Новини

Політика

львівські депутати

львівські депутати

nkontrol.org.ua

Львівські депутати Добродомов, Мусій та Антонищак провалили спецконфіскацію мільярдів Януковича

Четвер, 6 жовтня 2016, 17:16, Прес-реліз

Верховна Рада провалила внесення у порядок денний сесії урядового проекту закону 5142 про так звану спецконфіскацію незаконно отриманих активів.

Сьогодні "за" проголосували лише 186 депутатів, попри заклики спікера парламенту Андрія Парубія підтримати ініціативу Володимира Гройсмана.

"Він буде стояти тільки для включення в порядок денний. Не в порядок денний для прийняття рішення. Це відома для нас всіх спецконфіскація. Він буде стояти без розгляду сьогодні. Тільки в порядок денний сесії", – наголосив Парубій.

Проте, у сесійній залі не вистачило голосів. Не голосували у повному складі "Опозиційний блок", "Батьківщина". Не голосувала також група "Удар", що перебуває у складі Блоку Петра Порошенка та "Народний контроль".

Зокрема, депутати-львів'яни Дмитро Добродомов (позафракційний), Андрій Антонищак (Блок Петра Порошенка) та Олег Мусій (позафракційний) витягли свої картки безпосередньо перед голосуванням за цей законопроект.

Як відомо, проектом закону 5142 передбачено повернення 1,5 мільярдів лодарів до бюджету України. Отримані кошти планували спрямувати на потреби оборони та підтримку соціально незахищених верств населення.

Нагадаємо, уряд схвалив і направив до Верховної Ради оновлений законопроект про спецконфіскацію ще 14 вересня.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.