Новини

Соціум

очисні споруди

очисні споруди

На Львівщині витратять понад 70 мільйонів на очисні споруди

Вівторок, 11 жовтня 2016, 18:14

У Кам’янка-Бузькій збудують очисні споруди за 74 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як наголосив в.о. директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук, у конкурсі проектів транскордонного співробітництва у сфері охорони навколишнього середовища, який відбувся у рамках Програми Конгресу Ініціатив Східної Європи, проект будівництва очисних споруд у Кам’янка-Бузькій визнали найкращим.

За його словами, на конкурс департамент спільно із Кам’янка- Бузькою міською радою подав проект "Безпека вод транскордонної річки Західний Буг. Будівництво очисних споруд в м. Кам’янка-Бузька Львівської області".

Проектно-кошторисну документацію проекту було виготовлено за кошти гранту Посольства Польщі в Україні.

Зокрема, передбачається будівництво в місті Кам'янка-Бузька очисних споруд повної біологічної очистки з використанням побудованих споруд біоплато-гідропонного типу та вилученням і обробкою механічним способом завислих речовин, піску, осаду.

Термін будівництва становить 2 роки, проектна потужність – 1500 м3/добу, а загальна вартість робіт – 74 млн грн.    

Проект має зменшити негативний вплив на річку Західний Буг.

Зазначимо, з 2001 року через забрудненість та зсув берегів цієї річки Україна уже втратила понад 98,5 га території на кордоні з Польщею і може втратити ще 5 284 га.

У поліції також стверджують, що ще у 2013 році відкрито кримінальне провадження проти ЛКП "Збиранка" щодо забруднення підприємством підземних вод.

Нагадаємо, Варіанти в межах проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини" провели розслідування щодо забруднення довкілля на Львівщині, стан берегів річки Західний Буг та занедбаного стану каналізаційної мережі Львова. Детальніше про це можна дізнатися тут

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.