Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

підписання меморандуму

підписання меморандуму

ВО "Батьківщина"

Прес-реліз,   П'ятниця, 21 жовтня 2016, 16:38391

ВО «Батьківщина» сприяє поглибленню співпраці Львівської та Луганської областей

З ініціативи Львівської та Луганської партійних організацій ВО «Батьківщина» відбулось підписання меморандуму про співпрацю між двома районними центрами Луганщини та Львівщини – Сватовим та Буськом.

Як повідомляє прес-служба «Батьківщини» Львівщини, на підписання до Сватівської міської ради приїхала делегація на чолі з мером Буська та головним «батьківщинівцем» Львівської області Михайлом Цимбалюком.

«Ми домовилися про встановлення постійних дружніх зв’язків для взаємного ознайомлення з життям, історією та культурою, досягнення кращого взаєморозуміння, зміцнення дружби між нашими регіонами, а також для обміну досвідом у вирішенні проблем», – зазначив міський голова Буська, «батьківщинівець» Ростислав Сліпець.

Керівник Львівського обласного партосередку Михайло Цимбалюк зазначив, що співпраця Львівської та Луганської парторганізацій триває майже рік.

«За неповний рік спільними зусиллями ми відремонтували чотири стоматологічних машини, які невдовзі вирушать зі Львова на Луганщину. Постійно нашим бійцям допомагають у «Батальйоні відважних жінок», де шиють матраци, подушки, теплий одяг та готують домашні страви. Такими нібито і малими справами ми зміцнюємо дружбу Сходу та Заходу», - наголосив М. Цимбалюк.

«Батьківщинівці» Львівщини у Сватово відвідали краєзнавчий музей та поклали квіти до пам’ятного знаку військовим 30 механізованої бригади, які загинули 22 травня 2014 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: