Новини

Новини

УЄФА продаватиме корпоративні квитки ще протягом двох місяців

УЄФА продаватиме корпоративні квитки ще протягом двох місяців

image.tsn.ua

УЄФА продаватиме корпоративні квитки ще протягом двох місяців

Вівторок, 17 квітня 2012, 10:20

Квитки для корпоративних клієнтів УЄФА продаватиме ще протягом двох місяців, впритул до початку чемпіонату. Про це повідомляє Інформаційний центр «Україна-2012».

Крім того, УЄФА обіцяє продавати квитки на матчі навіть під час турніру, якщо пакети до того часу ще будуть в наявності. Із 1 червня УЄФА відкриє офіси з продажу пакетів корпоративної гостинності на кожному стадіоні.

Представник УЄФА Тібо Подевін заявив, що для клієнтів є чимало цікавих пропозицій, в тому числі й на фінальний матч турніру. «На НСК «Олімпійський» вже не лишилося вільних скай-боксів, проте все ще є пакети Золотого престиж-клубу, які дають доступ до ексклюзивної зоні гостинності. Є також декілька скай-боксів на всі п’ять матчів на «Донбас Арені». На «Арені Львів» лишилась одна вільна ложа, проте всі квитки на матчі у Львові продаються дуже швидко, беручи до уваги пожвавлений інтерес німців та голландців» - додав він.

Нагадаємо, загалом категорія елітних квитків складає 4% від загальної маси квитків, тобто 60 000 місць. Середня ціна перепустки в бізнес-пакетах становить 1700 євро. Власник Платинового престиж-клубу має право на доступ до приватного скай-боксу, а «золотий» квиток дає доступ до зони гостинності бізнес-класу. Всі пакети гостинності включають квитки на найкращі місця на стадіоні, смачні страви та напої, розважальну програму до і після матчу та пам’ятний подарунок від УЄФА.

Джерело: Інформаційний центр «Україна-2012»

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.