Новини

Львівська ОДА

На Львівщині триває Літня школа

На Львівщині триває Літня школа

netishin.ilink.com.ua

На Львівщині триває Літня школа

Вівторок, 7 серпня 2012, 12:38

З 6 до 10 серпня у селі Явора на Турківщині у Львівській області триває Літня школа. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

«Упродовж шести років підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів у Львівському регіоні здійснюється у формі Літньої школи. Її мета – підвищити рівень компетентності прийомних батьків/батьків-вихователів з питань догляду, виховання і розвитку прийомних дітей. Під час Літньої школи батьки відвідують заняття, на яких обговорюються основні проблеми, що виникають у житті дітей та сімей після створення прийомної сім'ї чи ДБСТ», – зазначено у повідомленні.

Цього року участь в заході візьмуть сім'ї з Буського, Городоцького, Дрогобицького, Жидачівського, Жовківського, Мостиського, Пустомитівського, Радехівського, Сколівського, Сокальського, Старосамбірського районних ЦСССДМ. За одну зміну Літня школа приймає 60 учасників – це прийомні батьки, разом з рідними та прийомними дітьми та батьки-вихователі разом із своїми вихованцями, а також 6 соціальних працівників.

Станом на сьогодні у Львівській області створені 89 прийомних сімей, у яких виховується 131 дитина, та 21 ДБСТ, у яких 141 дитина (станом на 01.08.12р.), тому поступово охоплюються учасники у порядку черги.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.