Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Батьківщина

Батьківщина

Прес-реліз,   Понеділок, 31 жовтня 2016, 18:19634

"Батьківщина" презентувала нову стратегічну програму розвитку cела

На вихідних в Києві відбулося Всеукраїнське селянське віче, на якому в присутності 10 тисяч аграріїв лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко презентувала нову масштабну програму розвитку села.

Про це повідомляє прес-служба партії «Батьківщина».

У стратегії передбачається створення з боку держави умов для розвитку аграрної галузі України, яка може наздогнати такі країни-лідери у цій сфері, як США, Канаду, Норвегію та Данію.

Програмою визначені ключові кроки, які мають бути покладені в основу державної стратегії розвитку села:

1.Формування селянина-господаря та розвиток сімейно-фермерського устрою господарювання;

2.Збереження та розвиток поселенської мережі;

3.Впровадження прозорих земельно-орендних відносин;

4.Ефективне землекористування, захист прав власників паїв;

5. Державна підтримка дрібних товаровиробників та поглибленої переробки;

6.Відшкодування відсотків на аграрні кредитні програми;

7.Стале оподаткування: єдиний податок з 1 га;

8.Підвищення рівня оплати праці в АПК;

9.Децентралізація податків і зборів на рівень громад;

10. Якісні освітні і медичні послуги;

11. Розвиток сільської інфраструктури, соціально-інженерних мереж.

Як заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час презентації програми, сьогодні врятувати українське село можна шляхом надання фермерам доступу до дешевих кредитів, введенням єдиного податку з одного га та ухваленням закону про сімейні ферми. Ці кроки дадуть  поштовх для відродження аграрного сектору і життя сільських громад.

«Нам потрібно прийняти закон про стратегію розвитку села, де буде сформульовано новий устрій аграрного сектору, планомірний розвиток сімейного фермерства. Такий закон ми зобов’язані напрацювати, щоб вирвати село з рук тих, хто хоче розвивати лише аграрну мафію, аграрні холдинги, аграрні монополії», – наголосила вона.

При цьому політик вкотре звернула увагу на те, що продаж сільськогосподарської землі є неможливим до того часу, поки в Україні не будуть створені цивілізовані правила для аграрного ринку. Вона звернула увагу, що в Україні 42 мільйони гектарів, тобто 72 % території країни – це родюча господарська земля.

«Земля не може бути товаром до того часу, поки наші сімейні фермери не будуть мати можливості та гарантії, як зберегти цю землю в своїх руках, передати в спадщину своїм дітям, обробити її і дати країні найвищий рівень заможності», – пояснила Тимошенко.

 «Країна, яка має безпрецедентно сильних людей та безпрецедентно родючу землю, останній рік скотилася до того, що відносно світових стандартів харчування людей українці споживають лише частину того, що потрібно для збереження життя. Недоїдають 36% м’яса, 43% плодів та ягід, не доїдають маже 45% молочних продуктів. А 57% українців не доїдають риби. Ви розумієте, що це таке? В аграрній країні люди голодують!» – оголосила сумну статистику Юлія Тимошенко.

З огляду на це лідер «Батьківщини» вважає підняття платоспроможності людей головним завданням, яке стоїть перед партією «Батьківщина», адже без цього не буде шансу підняти село, аграрну промисловість та місцеве виробництво.

«Націю позбавляють головного інвестора – українця, який нездатний фінансувати власну економіку. Треба припинити це! Усю цю піраміду треба перевернути і поставити на ноги. І почати з того, щоб людина змогла заробляти, купувати, стала головним інвестором країни. Ви, мільйони українців – головні інвестори країни», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Зазначимо, що у Всеукраїнському селянському віче, яке відбулося з ініціативи партії «Батьківщина», взяли участь близько 10 тисяч представників з усіх регіонів України. Це лідери громадських селянських організацій, фермери, сільські та селищні голови, депутати місцевих рад від ВО «Батьківщина», а також делегати від профспілок, сільської медицини та освіти.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: