Новини

Соціум

Гірська річка

Гірська річка

Понеділок, 31 жовтня 2016, 18:51808

Облрада не змінюватиме правила втручання у річки області

Депутати облради залишають в силі Порядок проведення руслоочисних, руслорегулюючих та днопоглиблювальних робіт на річках області прийнятий попередньо каденцією.

Про це кореспонденту Варіантів стало відомо сьогодні на засіданні постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради.

Так у відповіді на звернення голови фракції "Українське об’єднання патріотів "УКРОП" в Львівській обласній раді Петра Жукровського від 30 серпня щодо проекту рішення "Про втрату чинності рішення Львівської обласної ради від 15.09.2015 № 1427 "Про затвердження Порядку проведення руслоочисних, руслорегулюючих та днопоглиблювальних робіт на річках області" начальник відділу правової та кадрової робот Львівської обласної ради Андрій Мельник пояснив:

"У випадку реальної наявності зловживань при проведенні руслоочисних, руслорегулюючих та днопоглилюючих робіт на річках області, причиною такого не є сам Порядок, затверджений обласною радою, а дії чи бездіяльність окремих осіб. Отже скасування Порядку може не вирішити проблему зловживань, а, навпаки, може ускладнити ситуацію, оскільки інших нормативних актів, які б регулювали проведення таких робіт у законодавстві немає.

З огляду на це, вбачається доцільність розроблення та внесення змін до чинного Порядку з урахуванням вилучення норм, які можуть потенційно давати підстави для зловживань у цій сфері. Розробити ефективні зміни до порядку можна, залучивши до нього відповідних науквоців та експертів у сфері водного господарства."

Нагадаємо, що журналістами Варіантів було досліджено тему видобування піщано-гравійної суміші в рамках проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини", та оприлюднено публікацію "Ріки з гравійними берегами".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->