Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

цимбалюк

цимбалюк

Прес-реліз,   Вівторок, 1 листопада 2016, 18:35538

Фермерство повинно давати селянину самодостатність, прибуток і незалежність, - Михайло Цимбалюк

Держава повинна запроваджувати спеціальні програми спрямовані на те, щоб сільськогосподарська продукція, яку вирощують фермери, була для них прибутковою

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, повідомляє прес-служба партосередку.

 

Україна завжди була і має змогу бути «житницею Європи», втім впродовж усієї історії розвитку та становлення українського села, як за часів Радянського Союзу, так і за незалежності, користі від цього статусу пересічний громадянин, селянин, не отримував. Суспільний, економічний статус українського селянина завжди був низьким, - зазначає Цимбалюк. 

 

«Справжнє фермерське господарство у світі – це бізнес, який нічим не поступається підприємствам у великих містах. Фермерство повинно давати селянину самодостатність, прибуток і незалежність, звільняючи від додаткової, «основної» зайнятості. В «житниці Європи» ця логіка ніколи не працювала», - наголошує очільник «Батьківщини» Львівщини.

 

За словами Михайла Цимбалюка, зараз нам потрібно скеровувати сільськогосподарську сферу в Україні за правильною траєкторією розвитку і допомагати селянам отримати справжню вигоду від тієї важкої щоденної праці, яку вони інвестують у розвиток власних сімейних фермерських господарств.

 

«Нині держава повинна запроваджувати спеціальні програми спрямовані на те, щоб сільськогосподарська продукція, яку вирощують фермери, була для них прибутковою. Селянин не повинен виготовляти продукти тільки власного вжитку, він має мати змогу вигідно продавати вирощену продукцію і ці кошти вкладати у модернізацію самого принципу праці на фермах та полях. Тобто влада повинна створити необхідні передумови для того, аби надати селянам точки збуту продукції», - зазначив М. Цимбалюк.

 

Керівник львівських обласних «батьківщинівців» визнає, що спочатку ці та багато інших необхідних ініціатив можуть бути витратними для держави, але згодом вони себе окуплять. «Адже теоретичні прибутки з експорту як сировини, так і готових сільськогосподарських продуктів наповнюватимуть державний бюджет, а також сприятимуть розвитку села в цілому, а отже приноситимуть користь звичайному селянину», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Додаткова інформація: