Новини

Політика

Михайло Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Прес-служба ВО Батьківщина

Вівторок, 8 листопада 2016, 10:35877

Вибори до громад покажуть реальні настрої українців, – Михайло Цимбалюк

Голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк на своїй сторінці у Фейсбуці написав, що велика команда «Батьківщини» йде на вибори до місцевих громад, аби перемагати.

Про це повідомляє прес-служба обласного партосередку.

Очільник «Батьківщини» Львівщини нагадав, що в грудні в області пройдуть вибори до шести об’єднаних громад. «Нашу політичну силу представляють найкращі люди – ті, які знають ціну важкої праці на землі, в освітній галузі, медичній сфері, громадській та господарській роботі. Наші кандидати – відібрані люди, які все життя на своєму рівні працювали і продовжують працювати задля розбудови міцної Української Держави», – наголосив М. Цимбалюк.

За словами Михайла Цимбалюка, «Батьківщина» йде до свого виборця вже з готовою стратегією розвитку села, основні пункти якої були сформовані спільно зі селянами та фахівцями сільськогосподарського комплексу. «Ми маємо чітке бачення того, як розвивати кожен район і добре розуміємо, що процес децентралізації потребує індивідуальних підходів до усіх територіальних громад, а тому наші кандидати докладуть максимальних зусиль для того, щоб усі мешканці сформованих територіальних громад отримали максимальну користь від адміністративної реформи», – зазначив головний «батьківщинівець» Львівщини.

Водночас політик визнає, що ці вибори будуть складними, адже нинішня влада добре розуміє, що її підтримка серед громадян України катастрофічно зменшується і грудневе голосування може стати лакмусовим папірцем, який продемонструє реальні настрої українців.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->