Новини

Новини

Стали відомі цьогорічні лауреати Пулітцерівської премії

Стали відомі цьогорічні лауреати Пулітцерівської премії

dailynewslight.ru

Стали відомі цьогорічні лауреати Пулітцерівської премії

Вівторок, 17 квітня 2012, 10:39

Вчора у Нью-Йорку оголосили список переможців у найпрестижнішій нагороді в галузі журналістики.

У категорії «Найкраще журналістське розслідування» Пулітцерівську премію отримало інформаційне агентство «Ассошіейтед Прес», за матеріал про стеження ЦРУ за мусульманами і газета «Сіетл таймс», яка підготувала матеріал про випадкове передозування метадоном серед пацієнтів з хронічними захворюваннями.

Газета «Філадельфія інквайрер» удостоїлася нагороди у найпрестижнішій категорії «За служіння суспільству» за матеріали про насильство у міських школах.

Газета «Нью-Йорк таймс» отримала нагороду відразу у двох категоріях – «Пояснюю репортаж» і «Міжнародний репортаж».

Свій перший «Пулітцер» отримала інтернет-газета «Хаффінгтон пост» за серію статей про проблеми, з якими стикаються американські ветерани, що отримали поранення в Іраку і Афганістані. Перегогло це видання у категорії «Найкращий національний репортаж».

У номінації «За висвітлення місцевих новин» лауреатом стала газета «Петріот-ньюс» з міста Харрісбург (штат Пенсільванія) за висвітлення сексуального скандалу, в якому був замішаний легендарний американський футбольтний тренер Джо Патерно.

Премія була присуджена у 13 журналістських, а також шести художніх категоріях – за найкращий драматичний, історичний, біографічний, науково-популярний, віршований і музичний твір.

Правда, не вдалося цього року визначити переможців у номінаціях «Найкращий редакційний коментар" і «Найкращий художній твір».

Грошовий приз становить 10 тис. доларів. Винятком є нагорода «За служіння суспільству», яка не має грошового вираження, її лауреат одержує золоту медаль.

Урочиста церемонія вручення премій, за традицією, відбудеться у нью-йоркському Колумбійському університеті в перший понеділок травня.

джерело: Дзеркало тижня

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.