Новини

Комуналка

Пілотний трамвай обійдеться Львову в 2,5 рази дорожче за звичайний у Києві

Пілотний трамвай обійдеться Львову в 2,5 рази дорожче за звичайний у Києві

razumniki.ru

Пілотний трамвай обійдеться Львову в 2,5 рази дорожче за звичайний у Києві

Вівторок, 7 серпня 2012, 17:17

Вартість угоди Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради із ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс», укладеної за результатами тендеру, становить 11, 91 млн. грн.

 

Львівська міськрада замовила виготовлення пілотного трамваю для модернізації рухомого складу. Вагон має 200 місць, з яких 50 сидячих, та має бути виготовлений до кінця року.

ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» створене спеціально для виготовлення трамваїв на базі місцевого заводу«Електрон», який за часів СРСР виробляв телевізори. Президент концерну Юрій Бубес володіє 5,2% акцій компанії, ще майже 20% належать менеджменту. Власники 75% акцій ПАТ “Концерн-Електрон” в SMIDA не розкриваються.

Концерн володіє 64% «Електронтрансу», ще 26% належить німецькій компанії «Транстек Ф&Е», яке виготовлятиме вагонні візки, і 24% належить ТОВ «Автотехнопроект». Засновниками цієї фірми є Іван Войчишин, Олег Дзядик, Микола Півоварчук, Василь Сидь та Юрій Цетнар.

За цінами львівський трамвай коштує значно дорожче, ніж вагони для інших міст.

Разом з тим, у Львові нестандартна ширина колії – 1000 мм проти звичних 1524 мм, що ставить особливі вимоги до виробництва і не дозволяє придбати вже існуючі трамваї. Також львівська влада хотіла розгорнути виробництво трамваїв саме у Львові, аби ремонтна база знаходилась поряд з місцем експлуатації. Про ціну трамваїв серійного виробництва від “Електронтрансу” даних немає. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.