Новини

Політика

Синютка Олег

Синютка Олег

Синютка залишив Бродівський район без керівництва

Четвер, 17 листопада 2016, 18:51

Бродівський район від сьогодні залишився без керівництва: голова РДА Володимир Цигилик до кінця року перебуває на лікарняному, а його заступник Володимир Адамець за усним розпорядженням голови Львівської ОДА Олега Синютки повинен написати заяву на звільнення. 

Про це стало відомо під час наради керівництва Львівської ОДА з громадськістю.

Синютка попросив Володимира Адамця покинути зал, адже той мав ще в понеділок написати заяву на звільнення, однак не зробив цього. Голова ОДА не дав Адамцю можливості пояснити ситуацію, а громадськість вітала оплесками його вихід з залу. 

Натомість, громадські активісти з Бродівського району, які були присутні на нараді, пояснили кореспонденту Варіантів, що голова Бродівської РДА Володимир Цигилик до кінця року перебуває на лікарняному, лікує поламану ногу, отож  він не може підписати заяву Адамця на звільнення. У свою чергу останній не міг не з'явитись на цю нараду у Львові, адже більше керівників в районі не зилишилось, інші керівники також похворіли. 

Нагадаємо, у понеділок, 14 листопада Синютка наказав звільнити керівника облавтодору у Городоцькому районі та в.о. голови Бродівської РДА через те, що в негоду автобуси не виїхали обслуговувати маршрути. 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.