Новини

Економіка

Угерський спиртзавод

Угерський спиртзавод

wikimapia.org/hyacint

П'ятниця, 25 листопада 2016, 12:33964

Угерський спиртзавод переживає чорну п'ятницю

Вчора на Стрийщині відновив роботу "Угерський спиртовий завод".

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

На підприємстві вироблятимуть спиртовмісну продукцію технічного та побутового призначення та іншу хімічну продукцію. Так, на відновленому підприємстві виготовлятимуть органічний розріджувач для лаків, фарб і розчинників "РОЛФ", який використовується в друкарському виробництві, компонент антидетонаційної добавки для бензинів "КДА", який використовується нафтопереробними компаніями для виробництва компоненту добавки до бензинів, а також засіб проти обмерзання "ЗИМА-У", який використовується як омивач скла.

"Робота адміністрації направлена не тільки на відкриття нових підприємств, ми також працюємо над відновленням виробництва, яке з тих чи інших причин призупинилось. Ця подія – не лише відновлення виробництва, створення робочих місць, надходження до бюджетів усіх рівнів, а також приклад успішного державного підприємства. Це виготовлення продукції на експорт, а також імпортозаміщення, оскільки для виробництва тут використовують вітчизняну сировину", – зазначив під час урочистого відкриття заводу перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Потужність підприємства із виробництва етилового ректифікованого спирту – 2,2 тисячі декалітрів на добу.
За словами керівництва підприємства, найближчим часом реалізовуватимуть продукцію на ринках України, але сьогодні менеджмент працює над підписанням договорів постачання продукції на експорт.
Окрім того, підприємство перероблятиме крохмалевмісну сировину, зокрема зерно, яку постачають виробники сільськогосподарської продукції Львівської та Волинської областей. Також додатково закупили і встановили обладнання для випуску вологого концентрату з відходу виробництва – барди зернової, що дозволить мати додатковий прибуток від реалізації, сільгосппідприємствам на кормом для худоби.

Нагадаємо, що у березні відбулась спроба захоплення Угерського спиртзаводу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->