Новини

Політика

Микола Величкович

Микола Величкович

seo-top-news

Величкович отримує компенсацію за готель у Києві раз у два місяці

Вівторок, 29 листопада 2016, 16:54

У жовтні 24 народним депутатам з Львівщини компенсували витрачені на готелі кошти, хоча у вересні їх було на одного депутата менше.  

Про це йдеться у документі, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Відтак, у жовтні цього року 170 депутатів отримали кошти для компенсації вартості оренди житла чи готельного номера, що на два менше, ніж у минулому місяці.

Щодо народних депутатів, які пройшли у Верховну Раду від Львівщини, то компенсацію за житло отримали: Андрій Антонищак (Блок Петра Порошенка), Тарас Батенко (позафракційний), Олег Березюк (Самопоміч), Михайло Бондар (Народний фронт), Дмитро Добродомов (позафракційний), Остап Єднак (позафракційний), Любомир Зубач (Самопоміч), Наталія Кацер-Бучковська (Народний фронт), Микола Кадикало (Народний фронт), Сергій Кіраль (Самопоміч), Андрій Кіт (Блок Петра Порошенка), Олег Лаврик (Самопоміч), Андрій Левус (Народний фронт), Богдан Матківський (позафракційний), Володимир Парасюк (позафракційний), Андрій Парубій (позафракційний), Ірина Подоляк (Самопоміч), Лев Підлісецький (Самопоміч), Олексій Скрипник (Самопоміч), Руслан Сидорович (Самопоміч), Михайло Хміль (Народний фронт), Юрій Шухевич (Радикальна партія Олега Ляшка), Оксана Юринець (Блок Петра Порошенка).

Натомість якось мешкають у Києві без виплат: Богдан Дубневич (Блок Петра Порошенка), Ярослав Дубневич (Блок Петра Порошенка), Андрій Лопушанський (Блок Петра Порошенка), Ганна Гопко (позафракційна), Ігор Васюник (Народний фронт), Олег Мусій (позафракційний), Ігор Шурма (Опозиційний блок) та Тарас Козак (Опозиційний блок).

А ось Микола Величкович із Народного фронту у серпні виплати отримав, однак вже у вересні його прізвища не було у списку нардепів, яким виділили компенсацію за житло, проте знову появилося уже у жовтневому списку.

Нагадаємо, у грудні минулого року майже всі нардепи з Львівщини отримали компенсацію за житло, а у серпні – 24 нардепи, у вересні – 23 депутати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.