Новини

Політика

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Тимошенко та «Батьківщина» лідирують у рейтингах

Вівторок, 29 листопада 2016, 18:55, Прес-реліз

Чергове опитування громадської думки підтвердило оприлюднені раніше дані про те, що у разі проведення дострокових парламентських та президентських виборів перемогу на них отримали б, відповідно, партія «Батьківщина» та Юлія Тимошенко.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного з 10 по 17 листопада 2016 року Соціологічною групою «Рейтинг» у всіх регіонах України (крім окупованої частини Донбасу і Криму).

Методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face) було опитано 2000 респондентів віком від 18 років. 

Згідно цих даних, якби вибори до ВР відбулися всередині листопада, за партію «Батьківщина» проголосували б 17,4% українців, які мають намір взяти участь у голосуванні та визначилися у своїх вподобаннях.

12,6% респондентів підтримали б БПП Солідарність, 11,1% – Опозиційний блок, 8,4% – Радикальну партію, 7,4% – Самопоміч, 6,2% – партію «За життя», 6,1% – Свободу, 5,6% – Громадянську позицію, 3,1% – партію Саакашвілі, близько 3% виборців підтримали б Рух Яроша і партію УКРОП. 

Якби в цей же період відбулися дочасні президентські вибори, то найбільше голосів отримала б Юлія Тимошенко – за неї готові проголосувати 17,7% громадян, які прийдуть на вибори і визначилися, за кого голосувати. 

Петра Порошенка підтримують 14,3% опитаних, Юрія Бойка – 10,2%, Олега Ляшка – 9,9%, Анатолія Гриценка – 8,2%, Вадима Рабіновича – 7,5%, Андрія Садового – 7,3%, Олега Тягнибока – 4,5%, Дмитра Яроша – 2,4%.

Моделювання другого туру виборів Президента України дало наступні результати: у найбільш вірогідній парі «Петро Порошенко – Юлія Тимошенко» 27% українців підтримують лідера ВО «Батьківщина», 16% – чинного Президента, 45% – не братимуть участь, 12% – не визначилися. 

У порівнянні із червнем цього року результат Юлії Тимошенко у цій парі зріс з 20% до 27%, Петра Порошенка практично не змінився. Юлія Тимошенко має вищі показники у всіх регіонах, також її більше підтримують прихильники усіх інших кандидатів та ті, хто ще не визначився зі своїм вибором. 

Як відзначають соціологи, Юлія Тимошенко отримає впевнену перемогу у другому турі і у разі виходу туди разом з нею будь-якого іншого кандидата в Президенти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.