Новини

Політика

Виступ львів'янки у ЛМР

Виступ львів'янки у ЛМР

Львівська міськрада визначила правила гри для трибунних львів'ян

Середа, 30 листопада 2016, 17:30

Відповідно до ухвали Львівської міської ради №1185 від 10.11.16 р. "Про порядок виступів на пленарних засіданнях Львівської міської ради" змінено порядок виступів на пленарному засіданні, що діятиме з 1 грудня 2016 року. 

Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Відповідно до ухвали, виступи членів територіальної громади м. Львова повинні стосуватися питань, що є у компетенції Львівської міської ради та її виконавчих органів.

Виступи членів територіальної громади Львова з питань прийняття рішень ради-правових актів індивідуальної дії, які включені до порядку денного пленарного засідання, відбуваються безпосередньо під час розгляду міською радою цього питання.

Виступи членів територіальної громади Львова з питань, які не включені до порядку денного пленарного засідання, відбуваються на початку пленарного засідання.

Для виступу на пленарному засідання необхідно заповнити заяву, яку можна завантажити з інтернету або або отримати у ЦНАПах.

Приклад заяви на виступ, щодо питання, яке включене до порядку денного тут, заява на виступ щодо питання, що не включеного до порядку денного тут.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.