Новини

Політика

мікропроекти

мікропроекти

Понеділок, 5 грудня 2016, 15:46473

Вартість одного мікропроекту на Львівщині підняли до 400 тисяч

У грудні на Львівщині стартував конкурс мікропроектів на 2017 рік.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Зокрема, з 1 грудня розпочалась реєстрація на участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік. Цьогоріч приймають виключно електроннаі заявки для участі у конкурсі, а граничну вартість одного проекту збільшили до 400 тисяч гривень.

З цих коштів 50% становить субвенція з обласного бюджету, до 45% –  кошти місцевого бюджету, а 5% – мінімальний обов’язковий небюджетний внесок конкурсанта.

Учасниками конкурсу можуть бути: органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи громадян, органи місцевого самоврядування (крім районних рад).

Також цього року можна подавати мікропроекти:

- освітня галузь (середні та позашкільні навчальні заклади) – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

- ДНЗ – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

- заклади охорони здоров’я – (лікарні центральні, міські, міські, центральні районні, районні, ФАПи, амбулаторії сімейної медицини, центри первинної медико-санітарної допомог) – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання;

- народні доми – реконструкція, капітальний ремонт та енергозбереження;

- вуличне освітлення – будівництво, реконструкція та капітальний ремонт;

- інші пріоритети (проекти, що не дублюються діючими обласними програмами).

У січні незалежна експертна комісія оцінюватиме подані мікропроекти за спеціальною шкалою. За їх результатами секретаріат Конкурсної ради сформує рейтинг мікропроектів. У межах визначеного обласною радою бюджету на реалізацію програми Конкурсна рада проведе розподіл коштів між пріоритетами та визначить потенційних переможців.

Нагадаємо, на обласний конкурс мікропроектів у 2016 році Львівська обласна рада виділила 54 млн грн. Із загальної кількості мікропроектів – 686, станом на початок жовтня було завершено 237, на а 438 об’єктах все ще тривали роботи. 

Нагадаємо, дізнатися інформацію про переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016 рік можна на інтерактивній карті.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.