Новини

Політика

Олег Синютка

Олег Синютка

Синютка захищатиме інтелектуальну власність Львівщини

Вівторок, 6 грудня 2016, 17:17

У облдержадміністрації створили Центр з надання правової допомоги у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Олега Синютки №950/0/5-16 від 5 грудня 2016 року.

Зокрема, для правової охорони інтелектуальної власності та сприяння покращенню інвестиційного клімату в регіоні у Львівській ОДА вирішили створити Центр з надання правової допомоги у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

Очилить новостворену установу керівник департаменту економічної політики облдержадміністрації Роман Филипів, а його заступником буде голова ВГО «Менеджмент інтелектуальної власності» Олександр Віденєєв.

Також до складу Центру увійдуть: начальник управління інформаційної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації Ольга Березюк, керівник правового напрямку ЛМГО «Центр «Громадська Ініціатива»  Андрій Волинець, представник ГО «Вектор європейского розвитку «ВАРТО» Сергій Паславський, голова Громадської організації «Вектор європейского розвитку «ВАРТО» Роман Салабай.

Основними завданнями Центру є забезпечення взаємодії органів виконавчої влади, а також фізичних та юридичних осіб при вирішенні питань у сфері захисту прав інтелектуальної власності; збір та обробка інформації щодо проблемних питань у сфері захисту прав інтелектуальної власності; надання правової допомоги у частині захисту прав інтелектуальної власності.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.