Новини

Політика

Львів

Львів

У Львові обговорили реформу середньої освіти

Понеділок, 12 грудня 2016, 14:23, Прес-реліз

10 грудня під патронатом Міністерства освіти і науки України у місті пройшли публічні слухання на тему «Реформа середньої освіти у партнерстві з місцевим самоврядуванням».

Про це повідомляє ГО "Європейький діалог".

Учасниками слухань були голови об’єднаних громад, керівники обласних, міських, районних, об’єднаних громад підрозділів освіти, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, представники фахових асоціацій вчителів, інститутів підвищення кваліфікації та неурядових організацій.

Під час слухань заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей розповів про своє бачення реформи середньої освіти та пріоритетні завдання для місцевого самоврядування у контексті її реалізації, а директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій та координатор проектів Маркіян Дацишин дискутували про необхідність координації реформ місцевого самоврядування та середньої освіти.

Натомість директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук під час скайп-включення розповів про останні напрацювання у сфері децентралізації влади.

Також керівник аналітичної групи "Європейський діалог" Олександр Софій презентував проект Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки та закликав усіх присутніх подавати власні пропозиції та зауваження до цієї програми департаментові освіти і науки Львівської ОДА.

Зазначимо, публічні слухання були організовані Інститутом громадянського суспільства та ГО "Європейський діалог" за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.