Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

колектор

колектор

Середа, 21 грудня 2016, 15:36547

У Винниках стартував ремонт каналізації

Комунальники уже проклали 430 метрів трубопроводу від вул. Стрілецької до вул. Кільцевої.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У грудні стартували роботи з ремонту каналізаційної мережі Винник, наразі зроблено 430 метрів напірного трубопроводу від вулиці Стрілецької до вулиці Кільцевої, тривають роботи з прокладання самопливного колектора на вулиці Сагайдачного, що у майбутньому дозволить забезпечити централізованим водовідведенням понад 60 житлових будинків.

«Наразі ми завершили роботи з будівництва колектора від вулиці Стрілецької до вулиці Кільцевої. Натомість, роботи на вулиці Сагайдачного триватимуть до березня 2017 року. Наступного року плануємо виконати модернізацію насосних станцій та побудувати самопливні колектори. Безперечно, це залежатиме від вчасного фінансування зазначених об’єктів», – наголосили у ЛМКП «Львівводоканал».

Зазанчимо, каналізаційні мережі у Винниках перебувають у аварійному стані. В основному, це сталеві та бетонні трубопроводи, побудовані у 70-х роках, які вичерпали свій експлуатаційний термін. Тут часто відбуваються аварії, стічні води потрапляють у водойми та грунти.

Нагадаємо, як було опубліковано на сайті публічних закупівель ProZorro у грудні, ЛМКП «Львівводоканал» оголосило аукціон на будівництво каналізаційного колектора у Винниках.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: