Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

опалювальний сезон

firtka.if.ua

Четвер, 22 грудня 2016, 12:09

Субсидії на опалення не змінюватимуть через підвищення мінімальної зарплати

опалювальний сезон

До закінчення цього опалювального сезону субсидії не будуть переглядатися.

Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики України.

Як заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, вже призначені субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати до 3200 гривень не переглядатимуться до кінця опалювального сезону.

«До закінчення опалювального сезону, до 30 квітня, субсидії не будуть переглядатися. Людина навіть з більшою заробітною платою буде платити той розмір, який їй призначено», – наголосив Андрій Рева.

За його словами, сім'ї, у зв'язку з підвищенням мінімальних заробітних плат, не витрачатимуть на комунальні платежі всі зароблені гроші, оскільки субсидії будуть розраховуватися за спеціальною формулою.

«Якщо родині прибавлять, умовно кажучи, 500-600 гривень, то сім'я доплатить за житлово-комунальні послуги з цієї суми теж певний відсоток, десь 100-120, до 150 гривень. Так, щоб всі 600 гривень, які додали, сім'я віддала за житлово-комунальні послуги, – такого не буде, формульний розрахунок говорить саме про це», – додав Андрій Рева.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада ухвалила Державний бюджет України на 2017 рік. Мінімальну зарплату підняли до 3200 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.