Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

гроші

гроші

ukr.aw

Четвер, 22 грудня 2016, 16:301082

Бюджет Львівщини-2017: найбільше коштів передбачили на медицину, дороги та освіту

Депутати у бюджет Львівщини на 2017 рік заклали понад 2 млрд грн на охорону здоров'я, а також по 1,1 млрд грн – на дорожнє господарство та освіту.

Про це йдеться на сайті Львівської обласної ради.

Сьогодні Львівська облрада прийняла бюджет на 2017 рік. Його обсяг становить більше 12,9 млрд грн, у тому числі загального фонду – 11,5 млрд грн, спеціального фонду – 1,4 млрд грн, бюджет розвитку – 50 млн грн.

Найбільше коштів – понад 7,7 млрд грн – скерують місцевим органам самоврядування, трохи більше 2 млрд грн – на охорону здоров'я, на дорожнє господарство та освіту – по 1,1 млрд грн.

Найменше коштів у бюджеті Львівщини на 2017 рік передбачили на енергозбереження – 49 млн грн, охорону навколишнього середовища – 64 млн грн та на сільське і лісове господарства – 86 млн грн.

Як зазначив голова бюджетної комісії Львівської облради Олег Домчак, проект бюджету на 2017 рік пройшов обговорення на громадських слуханнях.

«Також усі пропозиції від інших постійних комісій заслухали на засіданні бюджетної комісії. Запитів на фінансування, як завжди, було дуже багато, але комісія визначилась на додатковому фінансуванні програм у галузях охорони здоров'я, освіти, збереження лісу, соціального захисту та житлово-комунального господарства», – розповів Олег Домчак.

Додамо, в обласному бюджеті передбачили також 740 млн грн на реалізацію обласних (регіональних) програм. А резервний фонд на 2017 рік становить 30 млн грн.

Нагадаємо, в бюджеті Львівщини депутати також затвердили 62 млн грн на екологію, проте не передбачили коштів на компенсацію перевізникам.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: