Новини

Кримінал

Митники аеропорту «Львів» перешкодили вивозу закордон стародруку

Митники аеропорту «Львів» перешкодили вивозу закордон стародруку

Митники аеропорту «Львів» перешкодили вивозу закордон стародруку

Четвер, 9 серпня 2012, 16:37

Сьогодні у Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького працівники Львівської митниці запобігли вивезенню за межі України стародруку -  книги «Житія Святих»  видання 1897 року. Про це повідомила прес-служба Львівської митниці.

 

Громадянин Естонії, який прямував з України в приватну поїздку як пасажир рейсу «Львів-Мюнхен», для митного контролю обрав смугу спрощеного контролю «зелений коридор». Під час огляду багажу в багажному відділенні аеропорту за допомогою технічних засобів митного контролю було виявлено книгу «Житія Святих», в сильно пошкодженому стані,  видання 1897 року.

Оскільки, гр. Естонії формою проходження митного контролю обрав смугу з проведенням спрощеного митного контролю, своїми діями заявив про відсутність у нього предметів та товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню та потребують дозвільних документів, а саме: свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей у відповідності до законодавства України. Таким чином його дії мають ознаки порушення  митних правил, передбачені ст. 471 Митного кодексу України.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Книгу вилучено та направлено на експертизу для встановлення її історичної та культурної цінності 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.