Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львів

Львів

Вівторок, 27 грудня 2016, 12:50

У Львові прийняли бюджет розвитку на 2017 рік

Вчора на сесії Львівської міськради депутати погодили перелік об’єктів, видатки на які наступного року проводитимуть за рахунок коштів бюджету розвитку Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як відзначила директор міського департаменту економічної політики Ірина Кулинич, до переліку увійшли об’єкти, які були розпочаті цього року і будуть завершені наступного. Це відновлення дитячих садочків, закінчення інфраструктурних і дорожніх робіт тощо.

«Ми вперше приймаємо відповідний проект ухвали в поточному році, аби не зупиняти всі ті роботи, які почали проводити у 2016 році. До розподілу ми мали майже 1,5 млрд грн, що дещо менше, ніж було цьогоріч», – зазначила Ірина Кулинич.

Відтак, у бюджеті розвитку вперше передбачено 17,5 млн грн для реалізації проектів, за які проголосували мешканці міста в рамках «Громадського бюджету», і близько 10 млн грн – на впровадження різноманітних інноваційних заходів з облаштування «розумного» мікрорайону.

Близько 40 млн грн виділяють на сферу охорони здоров’я, у тому числі 30 млн грн – на придбання медичного обладнання. Окрім цього, від 19,5 до 21 млн грн передбачають для кожної із 6 районних адміністрацій міста, здебільшого – на облаштування внутрішньоквартальних проїздів та ремонт доріг.

На вивезення сміття з міста виділили 15 млн грн.

Переглянути усі показники бюджету розвитку Львова можна тут.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.