Новини

Соціум

онлайн-мапа

онлайн-мапа

Дитсадки та школи Львівщини розмістили на онлайн-мапі

Четвер, 5 січня 2017, 14:19

Вся інформація про діючі дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади Львівщини тепер доступна на інтерактивній карті.

Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Відтепер усю інформацію про діючі дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади Львівщини можна дізнатись з онлайн-мапи, яку створили у департаменті економічної політики Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, на карті дитсадків представлені усі дошкільні навчальні заклади та навчально-виховні комплекси, їх технічний стан, кількість дітей, яка там навчається, та максимальна наповнюваність. Також можна переглянути й завантаженість садочків у розрізі міст і районів області.

Мапа загальноосвітніх навчальних закладів містить інформацію про школи, гімназії та ліцеї області, зокрема їх проектну потужність, фактичну кількість учнів, яка навчається у першу і другу зміни, та технічний стан приміщень. На карті також наведена й інформація про кількість вільних місць окремо у містах і районах.

Як пояснив директор департаменту економічної політики Роман Филипів, інформація, представлена на картах, дозволить ефективніше вирішувати питання реконструкції та будівництва таких соціальних об’єктів на найближчий період.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.