Новини

Соціум

земельна ділянка

земельна ділянка

Для учасників АТО на Львівщині зарезервували понад 5000 га землі

Четвер, 5 січня 2017, 17:50

Лідерами земельних резервів стали Буський та Сокальський райони.

Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Головне управління Держгеокадастру у Львівській області та органи місцевого самоврядування оновили перелік земель, які можуть надати учасникам АТО. Загалом на території Львівщини зарезервовано 5161 га.

Найбільшу кількість земель землевпорядники зарезервували у Буському районі – 524 га, Сокальському районі – 501 га, Жидачівському районі – 386 га, Радехівському районі – 384 га. Також у Бродівському та Дрогобицькому районах зарезервовано по 300 га.

"Працівники територіальних органів Держгеокадастру Львівщини резервують землі для того, щоб всі учасники АТО та їх сім’ї мали нагоду отримати земельну ділянку. Для зручності військових ми оперативно оцифровуємо та розміщуємо у відкритому доступі дані про вільні земельні масиви на нашому сайті", – зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Земельні ділянки можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства.

Втім, найбільше земель на території Львівщини зарезервували для ведення особистого селянського господарства – 3374 га, садівництва – 1037 га, будівництва та обслуговування житла – 495 га.

Нагадаємо, відтепер учасники АТО ітимуть на пенсію з 50 (жінки) та 55 років (чоловіки).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.