Новини

Політика

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Більшість українців вважає, що потрібно повністю перезавантажити владу, – Тимошенко

Середа, 11 січня 2017, 10:52, Прес-реліз

Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час веб-конференції повідомила, що у розвинених демократичних країнах, коли підтримка політиків у суспільстві падає нижче 10%, вони або самі ідуть, або з власної ініціативи проводять дострокові вибори, щоб підтвердити свій мандат довіри.

«Нині вже весь світ зрозумів, що в Україні встановлено корумпований режим. Він – не проєвропейський, він не служить людям і не реформує країну. Абсолютна більшість українців вважає, що потрібно повністю перезавантажити владу. І я на боці людей», – наголосила Юлія Тимошенко.

За словами лідера ВО «Батьківщина», мажоритарні вибори – це вибори кланів та олігархів:

«Мажоритарну систему популяризують олігархи у своїх ЗМІ. За такої системи невідомо звідки взятий кандидат у депутати засіває округ грошима, гречкою, рисом, цукерками, тисне через адмінресурс. І такий мажоритарник стовідсотково переможе ідейного кандидата, який бореться за свободу, демократію і справжні реформи».

У «Батьківщині» пропонують вдосконалити систему пропорційних виборів з відкритими списками, лише тоді, за їхніми словами, можна змінити країну.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.