Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Сколівський район

Сколівський район

П'ятниця, 13 січня 2017, 12:11517

У 2016 році Сколівщина отримала 18 мільйонів на будівництво

За ці кошти у районі збудували школу та відновили дитячі садочки.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як наголосив вчора під час свого звіту перед громадою голова Сколівської РДА Ігор Свистун, у 2016 році було подано шість заявок для фінансування з держаного та обласного бюджету об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального господарства на 15 млн 555,3 тис грн.

"Крім цього по об’єктах проводилося співфінансування з місцевих бюджетів в сумі – 1 млн 988,9 тис грн. А загальна сума запланована на фінансування по визначених об’єктах складала – 17 млн 544 тис грн", – зазначив Ігор Свистун.

За його словами, за рахунок коштів із різних джерел було збудовано школу в селі Коростів та Народний дім у селі Сопіт, здійснено реконструкцію з добудовою Верхньорожанської школи I – II ст. та Верхньосиньовидненської загальноосвітньої школи I – III ст., реконструйовано ДНЗ "Дзвіночок" у селі Труханів та ДНЗ "Теремок" у смт. В. Синьовидне.

Крім цього, з районного бюджету та місцевих бюджетів було проведено будівельні роботи на об’єктах соціально-культурного призначення на 1 млн 255,4 тис грн.

Відтак, усього в 2016 році на об’єкти капітального будівництва в Сколівському районі використано 18 млн 466,2 тис грн.

Зазначимо, минулоріч у Сколівському районі реалізовано 15 мікропроектів місцевого розвитку на 3 млн 508 тис грн.

"Сім мікропроектів реалізовано в освіті, по три стосуються народних домів і вуличного освітлення та два проекти в галузі медицини", – заявив Ігор Свистун.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: