Новини

Новини

Туристичний Львів презентуватимуть у Відні

Туристичний Львів презентуватимуть у Відні

2.bp.blogspot.com

Туристичний Львів презентуватимуть у Відні

Вівторок, 17 квітня 2012, 14:29

Дні Львова у Відні відбудуться 23 квітня. У рамках цієї промоційної акції, австрійцям роздаватимуть листівки Welcome to Lviv, Театр «Воскресіння» покаже вуличну виставу «Глорія», українських пісень заграє етно-фолк гурт «Йорий Клоц».

Окрім цього, відбудеться презентація найпопулярніших туристичних продуктів та фестивалів Львова для туристичних операторів Відня.

Василь Косів, заступник міського голови з гуманітарних питань розповів під час сьогоднішньої прес-конференції, що Львів презентуватимуть у трьох напрямках – місто з чудовою архітектурою різних стилів, місто культурних подій та місто кулінарне.

Також представникам австрійського туристичного бізнесу Львів будуть представляти як місто, де мало туристів.

У свою чергу керівник міського управління інвестицій Серогій Краль презентуватиме головні інвестиційні проекти Львова для місцевого бізнесу.

Олег Засадний, директор департаменту ЄВРО-2012 запросить до Львова на футбольний чемпіонат.

Також у рамках промоційних заходів, в Інституті Східноєвропейської історії Віденського університету Василь Косів прочитає лекцію «Львів – культурна столиця України».

Окрім Відня, Дні Львова планують провести і в інших європейських містах, зокрема в Орхусі та Копенгагені (Данія) та ще трьох німецьких містах, це може бути Берлін, Мюнхен, Кельн, Гамбург чи Фрайбугр, розповів Андрій Москаленко, начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.