Новини

Політика

сміття

сміття

Четвер, 19 січня 2017, 12:04665

Львів має кілька полігонів, які готові приймати брикетоване сміття

Львівська мерія планує виділити кошти для створення кількох сміттєпресувальних ліній у місті для покращення ситуації із вивезенням відходів.

Про це сьогодні повідомив на сесії Львівської міської ради міський голова Львова Андрій Садовий.

Львівська мерія планує виділити кошти для створення кількох сміттєпресувальних ліній у місті для покращення ситуації із вивезенням відходів.

"Рішення брекетувати сміття базується на європейському досвіді. Такі відходи легко транспортувати, адже зараз полігони масово відмовляються приймати львівське сміття. Втім, станом на сьогодні, ми вже маємо попередні домовленості про вивезення брекетованого сміття. І я не виключаю за кордон", – зазначив Андрій Садовий.

За його словами, на сьогодні місто має попередню згоду кількох полігонів, які готові приймати брикетоване сміття зі Львова, оскільки мають на це дозвільні документи.

"Захоронення сміття – це зовсім інша дозвільна форма, яка передбачає зовсім інші документи", – заявив Садовий.

Однак він не вказав, які саме міста та області готові приймати львівське сміття.

Нагадаємо, сьогодні на сесії Львівської міськради депутати мають приняти ухвалу про створення у кожному районі майданчиків, які функціонуватимуть як станції перевантаження відходів через катастрофічну ситауціїіз сміттям, а також виділити кошти на створення пресувальних ліній.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: