Новини

Соціум

земельна ділянка

земельна ділянка

На Перемишлянщині повернули з незаконної оренди 116 га землі

Середа, 1 лютого 2017, 14:06

Підприємці незаконно орендували 116 га земель вартістю 1,8 млн грн.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Львівський окружний адміністративний суд 8 листопада 2016 року задоволив позов Золочівської місцевої прокуратури до Бібрської міської ради про скасування рішення, яким незаконно передали в оренду земельних ділянок  площею майже 116 га та вартістю майже 1,8 млн грн у Перемишлянському районі.

Ці землі були паями померлих мешканців сіл Бібрка та Шпильчина, ділянки хотіли незаконно передати в користування на 7 років.

"При відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття суд визнає спадщину відумерлою за заявою відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Спадщина, не прийнята спадкоємцями, охороняється до визнання її відумерлою", – зазначили у прокуратурі.

Вже 20 січня цього року Бібрська міська рада на виконання рішення суду скликала позачергову сесію та прийняла рішення про скасування незаконної оренди.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.