Новини

Економіка

швидка допомога

швидка допомога

Більше половини українців довіряють медичним закладам

Середа, 1 лютого 2017, 15:49

Рівень недовіри до служби швидкої медичної допомоги становить 22%, лікарень – 36%.

Згідно з результатами соцопитування, яке проводила протягом 12-22 грудня 2016 року соціологічна група "Рейтинг", службі швидкої медичної допомоги довіряють 74% опитаних, а не довіряють – 22%.

57% українців з довірою ставляться до поліклінік та лікарень, натомість не довіряють 36%. Аптеки підтримали 55% українців.

53% опитаних мають сімейного лікаря та довіряють йому, натомість 21% виступили проти сімейних лікарів. 

Новинам про зміни в медичній галузі, які поширюються на телебаченні, довіряють 39% опитаних. До подібної інформації, яка поширюється в інтернеті позитивно ставиться 36% респондентів, натомість 39% не довіряють їй. До такої інформації в друкованій пресі з довірою ставляться 29% опитаних, з недовірою – 56%, медичним новинам на радіо довіряють 27% опитаних, не довіряють 52%.

Також 77% українців підтримують вакцинацію дiтей проти таких хвороб як полiомiєлiт, кiр, туберкульоз, гепатит B, дифтерiя. Не підтримують цей захід профілактики 12%, а 11% не змогли формувати своє ставлення до цього.

Рівень підтримки вакцинації дещо вищий серед міського населення, жінок, осіб старшого віку та тих, хто довіряє медичним закладам.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.