Новини

Політика

Михайло Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

ВО "Батьківщина"

Грузії вдалося, Україна – чекає, – Цимбалюк

Понеділок, 6 лютого 2017, 13:09, Прес-реліз

Виникає багато запитань  до українських чиновників, коли вони говорять про свою близькість з країнами Європи, а доводити це на конкретних справах, зокрема, введення безвізового режиму з ЄС, навіть не намагаються.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, повідомляє прес-служба обласного партосередку.

Михайло Цимбалюк зауважує, що Україна та Грузія ведуть боротьбу за державну цілісність, мають однакові цінності та спільного ворога – Росію.

«Проте, мабуть, не все так погано у Грузії, як нам про це говорять українські чиновники, так звані експерти міжнародних відносин, – що в країні гір не проєвропейська влада тощо», – зазначив очільник «Батьківщини» Львівщини.

Михайло Цимбалюк наголошує, що Україна і надалі залишається однією з найбідніших країн не лише Європи, а й світу, корупцію за роки незалежності не вдалося викорінити, а про реальне спрощення перетину кордону з ЄС схоже навіть не йдеться.

«Переконаний, що ми, українці, повинні зрозуміти – лише в наших силах змінювати Україну: щоденними вчинками, голосом, відданим на виборах, громадянською та суспільно-політичною активністю. Тільки тоді ми створимо європейську Україну», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.