Новини

Політика

Російський культурний центр

Російський культурний центр

Понеділок, 13 лютого 2017, 18:28637

Колишнє приміщення Російського культурного центру передадуть Львівській облраді

Завтра приміщення на вул. Короленка, 1а офіційно передадуть у власність громади Львівщини.

Про це йдеться у проекті рішення, яке завтра розглядатимуть депутати на сесії Львівської обласної ради.

Відтак, враховуючи висновок постійної комісії з питань комунального майна та приватизації Львівської обласної ради, управління майном спільної власності ма прийняти це приміщення у комунальну власність.

"Надати згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад Львівської області будівлі монастиря за адресою вул. М. Кривоноса, 1, Львів", –йдеться у проекті рішення.

Нагадаємо, ще напочатку грудня 2016 року Господарський суд Львівської області постановив виселити орендарів із приміщення по вул. Короленка, 1а.

Ще у середині листопада Львівська обласна рада подала судовий позов про примусове виселення Російського культурного центру з приміщення, що на вул. Короленка, 1а, так як орендарі відмовились добровільно покинути приміщення.

Рішення виселити Російський культурний центр із комунальних приміщень депутати облради прийняли 25 жовтня. Тоді ж депутати визначили, що приміщення на вул. Короленка, 1а повернуть у власність комунальної установи "Нерухомість і майно" та  здадуть в оренду організаціям, які здійснюють діяльність, пов'язану з АТО.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->