Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Музей мистецтва давньої української книги

Музей мистецтва давньої української книги

Дивись.інфо

Середа, 15 лютого 2017, 16:39634

Шукати стародруки у Львівській національній галереї можуть лише її працівники. Документ

У Міністерстві культури України не створювали робочої групи з надання методичної допомоги у проведенні звірки у Галереї.

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит Варіантів до Міністерства культури.

У документі зазначено, що проведення звірення фондів покладається виключно на заклади культури. Такі звірення проводять згідно із наказом і графіком затвердженими керівником. 

Разом з тим, фахівцями Міністерства при необхідності надається методична допомога в телефонному режимі, письмові роз'яснення та безпосередньо з виїздом до Галереї. 

Нагадаємо, у січні, у зв'язку зі зникненням 95 стародруків і двох манускриптів (рукописів) з Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького, Міністерством культури опрацьовувалось питання створення робочої групи для надання методичної допомоги в проведенні звірення в Львівській національній галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького. 

Наразі у галереї мистецтв триває звірка існуючих фондів. Як запевнив її Генеральний директор Тарас Возняк, її результати обов'язково оголосять. Матеріали щодо проведення Звірення Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького має подати Міністерству культури до 1 березня.

Джерело у ЛНГМ надало Варіантам повний список реліквій.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: