Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівобленерго

Львівобленерго

П'ятниця, 17 лютого 2017, 10:56793

Мінрегіонбуд напрацював заходи із економії енергії

Сьогодні в Україні ввели надзвичайний стан у енергетиці.

Про це повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

За словами віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубко, визначені головні завдання в рамках антикризових заходів з подолання негативних наслідків блокади перевезень вугілля антрацитової групи.

«Прийняте рішення про встановлення граничного споживання електричної потужності в період з 8 до 22 години доби. Інструкції про складання і застосування графіків щодо зниження електроспоживання розроблені і направлені в регіони», – зазначив Геннадій Зубко

Зокрема, промисловим підприємствам запропоновано максимально перенести робочі зміни на нічні години доби та знизити навантаження в період з 8 до 22 години мінімум на 10%, а також підприємства мають використовувати власні джерела живлення.

«Найголовніше – маємо забезпечити надійне безперебійне електро- та теплопостачання навчальних та лікувальних закладів. Якщо завдяки вжитим заходам не будуть перевищуватись граничні величини споживання електричної потужності, які встановленні кожній області, графіки відключення електричної енергії для цих областей застосовуватись не будуть», – додав Геннадій Зубко.

Нагадаємо, 15 лютого в Україні запровадили надзвичайний стан у сфері енергетики. Мінрегіонбуд доручив головам ОДА та обленерго розробити графіки зменшення енергоспоживання у пікові години.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: