Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ДФС Львівщини

Wikimapia

Понеділок, 20 лютого 2017, 17:29

Квятківський рекомендує замінити керівництво Львівської ДФС

ДФС Львівщини

Юрій Квятківський звинувачує податківців Львівщини у бездіяльності, хоча протягом 2016 року семеро із них отримали позачергові звання.

Про це заявив у п'ятницю Прокурор Львівської області Юрій Квятківський, звітуючи за 2016 рік.

"Реагуючи на кричущу бездіяльність, прокуратура Львівської області у жовтні минулого року скерувала листа голові ДФС України з вимогою провести службове розслідування за виявленими фактами. Проте такий лист залишили без належного реагування. Тому я повторно надіслав листа пану Насірову, аби все-таки провели службове розслідування та вирішили питання доцільності перебування на займаних посадах керівництва податкової міліції області", –розповів Юрій Квятківський.

Як пояснив Квятківський, в оперативних підрозділах Держфіскальної служби Львівщини працюють 169 осіб. Проте жоден із них протягом 2016 року так і не виявив фактів підпільного підприємництва чи незаконної діяльності фірм.

Втім, роботою окремих підрозділів прокурор області особливо незадоволений.

Зокрема, за словами Квятківського, працівники Дрогобицького підрозділу Держфіскальної служби області у 2016 році не зафіксували жодного злочину у сфері виготволення та реалізації фальсифікованого алкоголю.

"Більше того, за матеріалами Дрогобицького підрозділу у минулому році до суду не скерували жодного провадження. Це при тому, що штатна чисельність даної структури становить 19 осіб. Тому постає питання у доцільності функціонування у складі ДФС Львівщини цього територіального підрозділу", –зазначив Юрій Квятківський.

Також Квятківський наголосив, що протягом минулого року до дисциплінарної відповідальності не притягнуто жодного податківця з оперативних підрозділів області. Водночас семеро із них отримали позачергові звання, у тому числі троє – полковника.

Нагадаємо, Юрій Квятківський також заявляв, що у 2016 році резонансні злочини виявляли поліція та прокурори, а не Держфіскальна служба Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.