Новини

Політика

проекти простору пам’яті Небесної сотні

проекти простору пам’яті Небесної сотні

city-adm.lviv.ua

У Львові відзначили чотири роботи із облаштування простору пам’яті Небесної сотні

Вівторок, 21 лютого 2017, 18:28

Загалом на конкурс із облаштування громадського простору пам’яті Небесної сотні у місті подано 25 проектів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради. 

Як заявив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, наразі усі проекти представлені на огляд громадськості, однак конкурсне журі відзначило 4 роботи. 

Премійованими проектами відкритого архітектурного конкурсу на кращу концепцію громадського простору з вшанування пам’яті героїв «Небесної Сотні» у Львові стали проекти авторських колективів: Володимира та Андрія Дідюка, Мирослава Дзвонковського; Віктора Кудіна та Ольги Рябової; Андрія Лесюка, Марії Яструбчак та Христини Пундак; Ольги Криворучко, Тараса Барана, Валентини Шароватової та Оксани Бончик.

"Для спорудження простору пам’яті Небесної сотні вибрано було місце на Губернаторських валах, яке розділене дорогою на вул. Кривоноса, це між Високим Замком і між центром", – додав Юліан Чаплінський.

Зазначимо, завершився прийом робіт на конкурс із облаштування громадського простору пам’яті Небесної сотні у лютому цього року. Для переможців передбачений приз з бюджету Львові у 180 тис грн: 90, 60 та 30 тис грн. для першого, другого та третього місць.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.