Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ВО "Батьківщина"

ВО "Батьківщина"

Прес-реліз,   Понеділок, 27 лютого 2017, 10:48

На Львівщині обрали ще одного голову районного партосередку

У Жидачеві під час партійної конференції голів первинних організацій району очільником партосередку обрали Ольгу Грушинську, яка понад півроку виконувала обов’язки голови.

Як повідомляє прес-служба «Батьківщини» Львівщини, за нового керівника парторганізації району делегати конференції проголосували одноголосно.

Перший заступник голови Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Галина Козак наголосила, що на місцях для партії важливо мати сильних, натхненних керівників, які зможуть об’єднати навколо себе достойних людей.

«Необхідно, щоб тут, на місцях, люди розуміли, що партія ВО «Батьківщина» обстоює інтереси кожного українця. Непідйомні тарифи на компослуги, намагання нинішньої влади розпродати землю – ці проблеми болять українців… Наша політична сила має свою програму розвитку країни і про неї важливо розповідати суспільству», – розповіла Галина Козак.

У конференції також взяли участь голова фракції ВО «Батьківщина» у Львівській облраді Юрій Гудима та секретар контрольно-ревізійної комісії обласної парторганізації Богдан Рабешко. 

 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.