Новини

Соціум

шахта "Степова"

шахта "Степова"

Львівська облрада виділила 1,7 млн грн родинам шахтарів зі "Степової"

Вівторок, 7 березня 2017, 12:48

Матеріальну допомогу отримають як родини загиблих працівників шахти "Степова", так і ті гірники, які отримали поранення різного ступеня важкості.

Відповідне рішення прийняли сьогодні депутати на сесії Львівської обласної ради, передає кореспондент Варіантів.

Сьогодні депутати Львівської облради виділили 1 мільйон 780 тисяч гривень матеріальної допомоги родинам загиблих і постраждалих від вибуху на шахті "Степова", що поблизу Червонограда.

Відтак, 8 родинам загиблих шахтарів планують виділити додатково по 100 тисяч гривень, 9 працівникам, що отримали важкі поранення, – по 60 тисяч гривень, 6 працівникам, що отримали ушкодження середнього ступеня важкості, – по 40 тисяч гривень, а також по 20 тисяч гривень отримають ті шахтарі, які отримали легкі поранення.

"Ще залишається відкритим питання щодо шістьох шахтарів, яких внаслідок вибуху не госпіталізовували, але вони були у центрі спалаху. Їм також плануємо виділити матеріальну допомогу, але вона буде не більшою, ніж та, яку отримають шахтарі із легким ступенем поранення", – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка. 

Нагадаємо, 2 березня на шахті "Степовій" "Львіввугілля" у селі Глухів Сокальського району внаслідок вибуху сталося обрушення гірської породи у зоні якого знаходилися 34 гірники. У результаті цього 8 гірників загинуло. На лікуванні у Львові знаходяться 23 гірники цієї шахти.

Як заявляв ще 3 березня Олег Синютка, крім державної допомоги родинам загиблих та постраждалим, планується виділити додаткові кошти й з обласного бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.