Новини

Економіка

земельна ділянка

земельна ділянка

Четвер, 9 березня 2017, 17:24722

Землевпорядники Львівщини надали послуги на майже 500 тисяч

З початку року у області було опрацьовано більше 32,4 тисяч адмінпослуг.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Держгеокадастру України.

Зокрема, безплатно фізичні та юридичні особи області отримали 27,4 тисяч послуг. Ще 5 тисяч послуг фахівці землевпорядної служби Львівщини надали на платній основі, за які отримали 455,7 тис грн, які поповнили держбюджет.

Зазначимо, найчастіше мешканці Львівщини зверталися щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. З початку року було опрацьовано 4,2 тисячі таких запитів, що становить 84% від загальної кількості платних адмінпослуг.

Серед безплатних адмінпослуг найбільш поширені були запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (8546), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (8478).

Також, безплатно надали 3061 довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

Нагадаємо, з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг, які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.