Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Підприємці заблокували Грибовицьке сміттєзвалище

Підприємці заблокували Грибовицьке сміттєзвалище

http://lviv-udar.com

Середа, 18 квітня 2012, 09:18

Підприємці заблокували Грибовицьке сміттєзвалище

Сьогодні в 06.00 підприємці з Малехова та Грибовичів заблокували дорогу на Грибовицьке сміттєзвалище на знак протесту проти демонтажу на площі Липневій у Львові ринку, на якому вони працюють.

«Дорога заблокована, машини на сміттєзвалище не їдуть», - повідомив у коментарі «Варіантам» Андрій Костишин, голова ЛМО ГО «Наступ», котра підтримала протест.

Костишин повідомив, що акція носить безстроковий характер.

О 12.30 сьогодні очікується, що з учасниками акції протесту зустрінеться голова Львівської ОДА Михайло Костюк, - розповів Костишин.

Як повідомляли львівські ЗМІ, 18 квітня підприємці з площі Липневої у Львові разом з активістами ВК «Наступ» та ГО «Львівський народний ринок» о 6.00 ранку перекриють в'їзд на сміттєзвалище в Грибовичах. Адже влада Львова не пішла на зустріч підприємцям та забезпечила лише 80 із 500 необхідних торгових місць для цих працівників, а вже цього тижня запланований демонтаж усіх торгових рядів на Липневій, котрі, станом на сьогодні, є приватною власність продавців. Підприємці побоюються, що їх просто викинуть на вулицю, позбавивши єдиної можливості прогодувати свої родини.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.