Новини

122

Глова Ігор

Глова Ігор

Глова Ігор

Четвер, 16 серпня 2012, 11:17

Біографія

народився 16 липня 1967 року в м. Київ.

Політична та громадська діяльність

безпартійний

01.09.2010 - до сьогодні – член Ради ВГО “Всеукраїнська асоціація “Кадетська співдружність”

27.01.2012 – один із засновників та Голова ВГО “Всеукраїнська Асоціація прикордонної розвідки”

Робота

офіцерську службу розпочав з посади заступника начальника прикордонної застави “Краковець” Львівського прикордонного загону. З 1988 до 1995 року - проходив службу на Львівщині, в т.ч. на території Яворівського району.

З 1990 року - в розвідувальних апаратах (органах).

пройшов шлях від заступника начальника прикордонної застави і офіцера розвідувального відділу до заступника керівника прикордонної розвідки України.

26 квітня 2010 року звільнився в запас

ветеран Прикордонної служби (розвідки)

військове звання – полковник запасу

27 січня 2012 року обраний і працює головою Всеукраїнської громадської організації (ВГО) “Всеукраїнська Асоціація прикордонної розвідки “ЩИТ і МЕЧ”.

Освіта

1974-1982 рр. – навчався в середній спеціалізованій (англійська мова) школі №129 (Київ)

1982 - 1984 рр. – навчання в Київському суворовському військовому училищі, яке закінчив з відзнакою. 

У 1984 році був направлений до Московського вищого прикордонного командного училища.

У 1988 році, після його закінчення, прибув для подальшого проходження служби в Західний прикордонний округ (Київ).

В 1997 році закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Т.Шевченка (з відзнакою), у 2000 – Вищі  академічні курси при Національній академії оборони України, у 2005 – Національну академію державного управління при Президентові України (з відзнакою).

Спеціаліст з вищою (педагогічною) та військово-спеціальною (безпека) освітою, юрист-спеціаліст (правознавство), магістр державного управління (управління суспільним розвитком і державними процесами).

Досьє

Враховуючи тривалу службу, в т.ч. 15-річну роботу в центральному органі виконавчої влади (з 1995р.), набув значного досвіду в сфері державного менеджменту та юриспруденції, в т.ч. законо- та нормотворчої, діяльності - працював над розробкою проектів законів України “Про Державну прикордонну службу України”, “Про розвідувальні органи України”, “Про контррозвідувальну діяльність”, “Про боротьбу з тероризмом”, “Про оперативно-розшукову діяльність” та ін., а також актів Президента України і Кабінету Міністрів України у сфері національної безпеки та оборони.

Нагороджений: Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною відзнакою Апарату Ради національної безпеки і оборони України ІІІ ступеню, Орденом “Архистратига Михаїла V ступеню”, відзнакою “За мужність в охороні державного кордону України” та  іншими 23 медалями (відзнаками) України (СРСР). 

Батько: ГЛОВА Григорій Андрійович, 1930 р.н. Народився в с. Терновиця Яворівського району Львівської області. Помер у 1975 році.

Мати: ГЛОВА (ФІТЕЛЬ) Марія Василівна, 1947 р.н. Народилася в с. Старий Яр Яворівського району Львівської області. Проживає в м. Київ.

Дружина:ГЛОВА (НЄМОВА) Лілія Євгеніївна, 1967 р.н. Народилася в с. Петрівці Іванківського району Одеської області.

Донька: ГЛОВА Альона Ігорівна, 2006 р.н. Народилася в м. Київ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.