Новини

Політика

львівське сміття

львівське сміття

Понеділок, 20 березня 2017, 14:50321

У Львові більше 400 майданчиків із сміттям є переповненими

Львівська міськрада немає куди вивозити сміття.  

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив сьогодні під час прес-конференції директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Сергій Бабак, ситуація із вивезенням ТПВ з міста є критичною.

"Станом на ранок сьогодні ситуація продовжує погіршуватись у Львові. На ранок перенакопичено вже 413 контейнерних майданчики. Це становить більше 30% від загальної кількості майданчиків, які обслуговує житловий фонд міста Львова", – наголосив Сергій Бабак.

За його словами, перевізники немають куди вивозити сміття.

"Такий стан речей може призвести до погіршення санітарно-екологічної ситуації у місті. Я думаю, що ми найближчим часом будемо скликати знову засідання комісії і приймати рішення, які будемо вчиняти подальші дії у місті", – додав Сергій Бабак.

Нагадаємо, 17 березня останній полігон, що у Донецькій області, відмовився приймати львівське сміття, а поліція відкрила 11 кримінальних справ за фактами незаконного вивозу сміття зі Львівської області.

Також комісія ТЕБ та НС ще раз повторно звертається державної влади щодо врегулювання ситуації з вивезенням та захороненням побутових відходів Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.