Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Сьогодні у Львові розпочинаються Дні Луганська

Сьогодні у Львові розпочинаються Дні Луганська

www.city-adm.lviv.ua

Середа, 18 квітня 2012, 10:18

Сьогодні у Львові розпочинаються Дні Луганська

Сьогодні у Львові відбудеться урочисте відкриття заходів з нагоди Днів Луганська у Львові. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

У рамках Днів Луганська відбудеться низка заходів. В університетах проведуть відкриті лекції на тему «Видатні особистості Луганщини», презентації та передача фільму про Луганськ. Крім того, на факультеті культури та мистецтв ЛНУ ім. І.Франка Михайло Голубович, народний артист України, художній керівник Луганського обласного українського музично-драматичного театру проведе майстер-клас.

Делегація з Луганська подарує львів’янам символ свого міста – дерев’яну скульптуру бабака. Висота скульптури – 1,2 м.

Протягом двох днів на площі Ринок діятиме міні-ярмарок, на якому львів’яни та гості міста зможуть продегустувати та придбати продукцію луганських підприємств. Також на пл. Ринок відбудеться виставка дерев’яних скульптур народного майстра Олександра Романенка, яка присвячена «ЄВРО-2012» та майстер-клас від народного умільця.

Також у програмі Днів Луганська заплановані зустрічі з підприємцями і круглий стіл на тему: «Львів і Луганськ – західні та східні ворота України». Під час круглого столу Львів та Луганськ підпише меморандум про співпрацю для встановлення і розширення взаємовигідних ділових і культурних звязків між містами.

Луганський муніципальний оркестр духової і естрадної музики виступить з концертом у Львівській філармонії. 

В травні у Львові заплановано провести Дні Одеси.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.