Новини

Соціум

Збір сміття на Грибовицькому сміттєзвалищі

Збір сміття на Грибовицькому сміттєзвалищі

Фото Олени Ярошенко

На Грибовицькому сміттєзвалищі шукач кольорових металів отримав небезпечні для життя опіки

Четвер, 23 березня 2017, 13:26

Про цей факт стало відомо з матеріалів судової справи, розгляд якої відбувся в лютому у Жовківському районному суді.

20 грудня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі бездомний, який займався збором кольорових металів, отримав опіки 40% поверхні тіла, що були небезпечними для життя.

У чоловіка було виявлено термічні опіки 2 та 3 ступеню на голові, шиї, обох руках, ногах, спині, попереку, сідницях, всього на 40% поверхні тіла, котрі утворилися від дії високої температури полум'я незадовго до поступлення в лікарню, були небезпечними для життя на момент заподіяння і за цією ознакою відносяться до тяжкого тілесного ушкодження. Про це йдеться в ухвалі слідчого судді Мікули В. Є. Жовківського районного суду "Про тимчасовий доступ до речей і документів" від 21 лютого 2017 року.

З допиту бездомного стало відомо, що він збирав на сміттєзвалищі у селі Грибовичі кольоровий метал. «Коли кольоровий метал ним був знайдений, то він його порубав, а коли обпалював, то невідома рідина з вогню попала на нього, в результаті чого він загорівся. Коли він погасив вогонь на собі, то вийшла на трасу в районі с. Збиранка, де зупинивши попутній автомобіль, яким його було доставлено у 8-му міську клінічну лікарню м. Львова», –йдеться в ухвалі.

За цим фактом було відкрито кримінальне впровадження за ст. 128 ККУ - Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Нагадаємо, у червні на Грибовицькому сміттєзвалищі під час пожежі загинули троє рятувальників і зник еколог. Робота Грибовицького сміттєзвалища припинена, а Львівська міськрада ухвалила встановити огорожу.

Додамо, що минулого року на сміттєзвалищі встановили 4 металевих вежі висотою від 8 до 20 м із відеокамерами та термографічними камерами. Також у червні Львівська міськрада для охорони території Грибовицького сміттєзвалища вирішила залучити воєнізовану охорону і працівників "Муніципальної дружини" Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.