Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

забруднення довкілля

забруднення довкілля

Понеділок, 27 березня 2017, 12:26

На очищення вод Львівщини виділять 26 мільйонів

Ще 26 млн грн передбачено на будівництво берегоукріплювальних споруд.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Відтак, нещодавно комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації обласної ради погодила перелік першочергових природоохоронних заходів, фінансування яких відбуватиметься з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 році. 

Зокрема, 3 653 тис грн планують скерувати на проведення заходів, спрямованих на запобігання знищенню чи пошкодженню природних комплексів територій та заповідників області, ще 9 310 тис грн підуть на заходи, пов’язані із відтворенням та охороною природних ресурсів.

На заходи щодо відновлення санітарного стану річок виділили 4 483 тис грн, а для будівництва берегоукріплювальних споруд – 26 341 тис грн.

На будівництво споруд для очищення стічних вод виділено 26 446 тис грн, на природоохоронні заходи для стабілізації екологічної рівноваги внаслідок діяльності гірничо-хімічних підприємств Львівщини – 1 995 тис грн.

Також члени комісії погодили створення національного природного парку "Бойківщина".

Нагадаємо, ще у 2013 році Львівська обласна рада подала клопотання до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо створення в Карпатському регіоні національного природного парку "Бойківщина".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.