Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Світоч

Світоч

Прес-реліз,   Середа, 29 березня 2017, 18:06

«Світоч» інвестує у додаткову лінію з виробництва вафель

На кондитерській фабриці «Світоч» встановили нове сучаснеобладнання з виробництва вафель відомого європейського виробника. 

Про це повідомляє кондитерська фабрика «Світоч».

Це вже третя технологічна лінія на фабриці, котра повинна допомогти задовольнити традиційно високий попит на львівські вафлі «Світоч Артек».

Її спроектували й виготовили спеціально на замовлення Nestleв Україні.

У цій «smartline» передбачено максимальну автоматизацію та спостереження за технологічними процесами: синхронізовано роботу і зворотній зв’язок між тістомісильною машиною та піччю, впроваджено контроль якості вафельного листа та нанесення начинки.

Також мінімізовано ризики, зокрема впроваджено програму «нульового доступу» до небезпечних частин, передбачено надійну протипожежну систему.

За одну зміну лінія може виробити до 6 тон продукції, а впродовж року – понад 4 тис. тон. Загальний бюджет проекту – 125 млн грн, і триває він з літа 2016 року. На фабриці здійснено масштабну перебудову виробничих приміщень, переміщено й ґрунтовно оновлено лінію з виробництва шоколадних плиток та цукерок.    

Нагадаємо, у 2000 році на підприємстві було встановлено потужну лінію з виробництва вафель, що замінила обладнання, котре працювало ще з 60-х рр. ХХ століття. А п’ять років тому (у 2012 році) запрацювала ще одна лінія.

Такі технологічно-технічні новації розширили технологам простір для експерименту і пошуку – популярний продукт від бренду «Світоч» почав поставати у різних продуктах, смаках і форматах пакування.

Завдяки досконалій рецептурі, високій якості інгредієнтів та майстерності працівників фабрики світочанськівафлі впродовж багатьох десятиліть користуються великою популярністю серед українців.

Сьогодні «Світоч Артек» є абсолютним лідером на вітчизняному ринку запакованих вафель. Щорічні дослідження вітчизняного ринку солодощів свідчать, що наші вафлі займають частку – більше60 %.

Палітра вафель «Світоч Артек» сьогодні представлена у різних смаках: класичний, зі  смаками горіха та пломбіру, новинка – зі смаком шоколаду; та формах пакування: традиційній та великогабаритній – «сімейній».

Також серед споживачів користуються популярністюсвіточанські вафельні батончики - «Хрум: лісовий горіх», вкритий смачним молочним шоколадом, та  «Хрум: кокос», обгорнутий  чудовим білим шоколадом.

Нагадаємо, Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 189 країнах.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.