Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівські таксисти проти Убера і Яндекса

Четвер, 30 березня 2017, 16:55

Львівські таксисти оголосили Порошенку ультиматум

львівські таксисти проти Убера і Яндекса

Львівські таксисти провели попереджувальний автопробіг, і вимагають припинення роботи "Яндекс.Таксі" та "Uber" в Україні.

Сьогодні від "Арени Львів" до центру Львова проїхала автоколона таксистів, у кількості 200-250 авто. Перед формуванням колони вони провели мітинг поряд з "Ареною Львів" під час якого співорганізатор попереджувального автопробігу, голова Асоціації вільних профспілок автотранспортників України Андрій Корчинський заявив, що у випадку невиконання владою вимог протестуючих, у планах таксистів поїздка на акцію протесту до Києва 1 травня.

Він озвучив 5 вимог:

1. Негайна перевірка діяльності "Яндекс.таксі" та "Uber" i їх партнерів на території України.

2. Припинення діяльності іноземних серверів на території України.

3. Негайне внесення змін до законодавства, яким регулюється діяльність інформаційних серверів, інформаційних служб на території України.

4. Реєстрація таксі та інформаційних серерів на місцевому рівні, надання їм ліцензій та подальша легалізація зі сплатою місцевих податків. 

5. Негайне внесення змін до Податкового кодексу, а саме введення фіксованого податку для представників малого бізнесу, самозайнятих осіб та перевізників.

Організатори наголосили, що "Яндекс.таксі" та "Uber" агресивно зайшли на українсьький ринок таксоперевезень за допомогою урядовців, які це допустили. 

Під час автопробігу таксисти залишили автомобільні шини під будівлями ДФС, СБУ та Обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, Львівська міська рада вимагає перевірити діяльність "Яндекс.Таксі" та "Uber".

Зазначимо, що Яндекс – російська ІТ-компанія, що володіє однойменною системою пошуку в Мережі та інтернет-порталом."Uber" - онлайн-сервіс сервіс доступний в Україні за посередництва авторизованого партнера Uber в СНД російської компанії Uberlin. Про це йдеться у публікації Варіантів Яндекс vs. Uber y Львові: Такс на Дубровку

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.