Новини

Новини

Німці хочуть зробити з Жовкви енергоефективне місто

Німці хочуть зробити з Жовкви енергоефективне місто

energyeffect.net

Німці хочуть зробити з Жовкви енергоефективне місто

Середа, 18 квітня 2012, 11:05

17 квітня, у Жовкві відбулось засідання українсько-німецької робочої групи щодо можливості фінансування пілотного проекту «Енергоефективне місто», - повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Під час зустрічі науково-дослідний інститут будівельного виробництва Мінрегіонбуду представив проект «Аналіз доцільності інвестування коштів в реалізацію проекту комплексної термомодернізації будівель та інженерних мереж, що приєднані до котельні на вул. Лесі Українки, 5 у Жовкві».

Сьогодні, 18 квітня, заплановано зустріч за участю представників провідних німецьких компаній у галузі енергозабезпечення та енергозбереження з головою Львівської облдержадміністрації Михайлом Костюком.

Нагадаємо, у 2011 році Східний комітет німецької економіки виступив з пропозицією щодо реалізації в Україні спільного проекту „Енергоефективне місто”. 13 грудня 2011 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулася двостороння українсько-німецька зустріч представників України, яку очолював перший заступник міністра Олександр Аліпов та Східного комітету німецької економіки під керівництвом виконавчого директора професора доктора Райнера Лінднера.

У рамках двосторонньої українсько-німецької зустрічі було прийнято рішення про створення спільної українсько-німецької робочої групи по реалізації проекту „Енергоефективне місто”.

22 березня цього року відбулось друге засідання спільної українсько-німецької робочої групи по реалізації в Україні проекту „Енергоефективне місто”.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.